Дитяча стоматологія

«Бережи зуби змолоду!» – це не просто красиві слова. Це – справжня народна мудрість. Адже саме збереження здоров’я зубів та ротової порожнини в дитячому віці – це запорука міцного здоров’я на все життя!
Діти починають отримувати молочні зуби протягом перших 6 місяців життя. У віці 6 або 7 років вони починають втрачати свій перший набір зубів, які з часом замінюються вторинними, постійними зубами. Без належного догляду за зубами діти стикаються з можливим руйнуванням ротової порожнини та захворюваннями, які можуть викликати все життя біль і ускладнення.

Дитячі стоматологи присвячують здоров’ю порожнини рота дітей з дитинства до підліткового віку. Вони мають досвід та кваліфікацію щодо догляду за зубами, яснами та ротовою порожниною дитини на різних етапах дитинства.

Оскільки всі діти різні, дитячі стоматологи клініки PlombIr застосовують широкий спектр підходів, щоб допомогти дитині пройти необхідне стоматологічне лікування. Ми надаємо рекомендації щодо методів поведінки для дитини на основі анамнезу здоров’я, особливих потреб у медичному обслуговуванні, потреб у стоматології, типу лікування, наслідків відсутності лікування, емоційного та інтелектуального розвитку та батьківських уподобань.

Дитячі стоматологи клініки PlombIr – це найкращі педіатри стоматології в Києві! Приходьте до нас, і переконайтеся в цьому!
Вартiсть послуг
Огляд
100 грн
Пломбування молочного/постійного зуба «Vitremer»
700 грн
Пломбування молочного/постійного зуба «Riva» (поверхневий карієс)
700 грн
Пломбування молочного/постійного зуба «Riva» (середній карієс)
700 грн
Пломбування молочного/постійного зуба «Riva» (глибокий карієс)
900 грн
Надання швидкої допомоги при пульпіті, перидонтиті
500 грн
Залиште ваші контактні дані і наш оператор зв'яжеться з вами
Записатися на прийом