Про нас
Хочете мати посмішку “на всі 32 здорові зуби”? Адже здорова та щира посмішка дарує Вам чудові почуття та фантастичний вигляд! Відвідавши нашу стоматологічну клініку на вулиці Сергія Данченка, 34А в Києві, Ви отримаєте посмішку, якою можна пишатися. Завдяки нашім безболіснім, ефективним та доступним методам лікування, ми лікуємо всіх – від зайнятих професіоналів до дітей, з особливою чутливістю, яка їм так необхідна. Чудові спеціалісти клініки PlombIR є повністю підготовленими та акредитованими у всіх аспектах стоматології. Наші лікарі мають не менше 15 років практики, безліч вилікованих та вдячних пацієнтів.

Нове обладнання всесвітньо відомих брендів та використання лише високоякісних матеріалів від провідних виробників допомагає нашим спеціалістам привести Вас до мети – чудової та прекрасної усмішки “на всі 32”!

Клініка PlombIR пропонує Вам широкий спектр стоматологічних послуг – від відбілювання зубів до складного протезування та імплантування. Ми надаємо послуги з дитячої стоматології, терапії, пародонтології, ортодонтії, хірургії, ортопедії, імплантації.
із них діти
55
задоволених кліентів
300+
фахівців в штаті
15
рік заснування
2017
Наші лікарі
 • Рубцов Георгій Володимирович
  Лікар-стоматолог, терапевт, хірург, ортопед
 • Івашко Євген
  Володимирович
  Лікар-стоматолог загальної практики (Імплантолог)
 • Кондратова Мар'яна
  Олегівна
  Лікар-стоматолог загального профілю
 • Король Наталія
  Юріївна
  Лікар-стоматолог-ортодонт
 • Сухомлин Ірина
  Володимирівна
  Лікар-стоматолог загальної практики
Галерея клініки
Контакти
Телефон:
Адреса:
Графік роботи:
Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб: 10:00-16:00
Нд: Вихідний
Ми в соц мережах: